hero

Personaaltreening

Individuaalsed ujumistreeningud Tallinnas

Personaalne lähenemine
Personaaltreening aitab teil saavutada oma individuaalseid tervise- ja fitness-eesmärke individuaalse lähenemise abil, mis on kohandatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja võimetele.
Mugav aeg
Koolitused sobivad paindlikult klientide ajakavaga, nii et neid on lihtne ühendada töö või õppimisega.
Soodne hind
Meil on hea meel pakkuda teile soodsaid hindu: esimene tund koos treeneriga maksab vaid 25€ ja iga järgmine tund 35€.
Treenerid
Vladislav Sumedov
Vladislav Sumedov
Spordiklubi BARS peatreener, Venemaa meistersportlane, Venemaa ujumiskoondise liige, Venemaa ja Eesti erinevate meistrivõistluste tšempion ja medalivõitja, Euroopa ja rahvusvaheliste meistrivõistluste, sealhulgas avaveeujumise, finaalides osaleja. Litsentsiga treener Venemaal ja Eestis. Minevikust 17 aastat kõrgetasemelist profisporti, aga ka 6 aastat treenerikogemust, riigi laste meistrivõistluste võitjad, aga ka Ironman-võistluste finišeerijad amatööride seas, sealhulgas Ironman World Championship Konas.
Anastasia Steinmiller
Anastasia Steinmiller
Mitmekordne Eesti meister ja rekordiomanik ning Balti riikide meister ujumises. Euroopa ja maailma meistrivõistlustel osaleja, MM-karikaetapi ja laste olümpiamängude finalist. Enam kui 10-aastane töökogemus nii lastega kui ka täiskasvanud sportlastega, sh triatleetidega.
Andrei Gussev
Andrei Gussev
Eesti koondise liige, Eesti ja Balti meistrivõistluste meister ja medalivõitja, Euroopa meistrivõistluste poolfinaalides osaleja. Litsentsiga treener Eestis. Minevikust 17 aastat elukutselise sportlase kogemust ja 4 aastat lastele ja täiskasvanutele ujumise õpetamise kogemust.
Diana Ivtšenko
Diana Ivtšenko
Mitmekordne Eesti medalivõitja lestaujumises. Euroopa meistrivõistluste allveespordialade medalivõitja. 10 aastat spordiga tegelemise staaži. Spetsialiseerunud lastele, kellel on paaniline veehirm. Töös kasutab leebet lähenemisviisi. Igal aastal tegeleb kutsetäiendusega seminaridel. Korraldab lastele personaaltreeninguid ja leiab igale lapsele individuaalse lähenemisviisi. Tegeleb 1,5-aastaste ja vanemate lastega.
Nikita Tšernõšev
Nikita Tšernõšev
Mitmekordne Eesti meister juunioride seas ja absoluutkategoorias. Eesti rekordiomanik. 2013. a. Põhjamaade meistrivõistlustel osaleja. 50 m kroolidistantsil osaleja ja poolfinalist Euroopa noorte olümpiafestivalil. 2015. aasta esimestel Euroopa mängudel 50 m kroolidistantsil osaleja ja poolfinalist. 2017. aasta Euroopa lühiraja meistrivõistlustel osaleja. 2018. aasta Euroopa pikaraja meistrivõistlustel osaleja. Spordiga tegelemise staaži 15 aastat.
Jaana Filina
Jaana Filina
Noor ja paljutõotav treener. Olnud 10 aastat profiujuja. Mitmekordne Eesti meistrivõistluste medalivõitja. Treenerikogemust üle 8 aasta. Leiab kergesti ühise keele eri vanuses lastega.
Daria Morozova
Daria Morozova
Noor ja paljulubav treener. Ta on veetnud rohkem kui 10 aastat oma sportlaskarjääris, proovinud kätt ka korvpallis, kuid otsustas hiljem spetsialiseeruda ujumisele. Ta õpib Tallinna Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas ja käib aktiivselt täiendkoolitustel ja ujumiskursustel. Ta treenib meie klubis abitreenerina ja tal on ka laagrijuhi kvalifikatsioon. Tal on väga lihtne iga lapsega läbi saada, olenemata vanusest, ta ei karda raskusi ja suhtub igasse olukorda individuaalselt.
Kontaktid

Spordiklubi BARS

Reg nr: 80596461

Juriidiline aadress: Jõe tn 7-106 Tallinn Harjumaa 10151

E-post: info@barsswim.ee

Telefon: +372 6104238 (Helistage E-R 10:00-18:00)

Ujulad
 • Kalev Spa - Aia 18
 • Rocca al Mare Kool - Vabaõhumuuseumi tee 8
 • Pelgulinna Gümnaasium - Mulla 7
 • Nova Lastekeskus - Hunditubaka tee 12
 • Viimsi Spa - Randvere tee 11
 • Pirita Top Spa - Purje 9
 • Sõle Spordikeskus - Sõle 40a
 • Adeli Ujula - Endla 4
 • Tallinna Inglise Kolledž - Estonia pst 10
 • Elamus Spa - Akadeemia tee 30
 • Idakeskus Sport - Punane 16