hero

Ujumine poistele ja tüdrukutele vanuses 7-9 aastat

Liitu olemasolevate ja tekkivate ujumisrühmadega aastaks 2024 Tallinna ujulates

kasutajad

199

ujujad

stoppkell

7

treenerid

lained

12

treenerid

Kuidas me treenime?
Meie klubis on 3 lihtsat sammu:
 • Proovitreening.Avastame sinu oskuste taseme. Määratleme ülesanded sinu oskuste põhjal. Esialgu hindad teadmiste esitamise kättesaadavust meie poolt.
 • Määratleme rühma. Nüüd on meil kaks taset rühmad: 1. rühm (Algajad, Nullist või Väga nõrgad ujumisoskused). 2. rühm (Kellel on juba vähemalt ujumise baasoskused). Aitame kaasa kiirele kohanemisele tundidega rühmas individuaalse lähenemisviisi kaudu.
 • Tulemus. Seatud eesmärkide saavutamine regulaarse treeningutel käimise tingimusel.
Kuidas saavutatakse tulemus?
 • Loome turvalise keskkonna, mis motiveerib eesmärke saavutama;
 • Pakume täielikult ettevalmistatud baasi koos vajaliku inventari ja seadmetega;
 • Toetame pidevalt väljaspool tunde õppi-treeningprotsessi järjepidevuse jaoks: eneseanalüüsi päeviku pidamine, toitumisnõuanded, koduülesanded, videod ujumistehnikast ja -taktikast, üldine vestlus suhtlusvõrgustikus;
 • Tähistame sinu edusid, isegi kui need tunduvad tühised, kui isegi väike samm edasi on suur saavutus meie ühiste eesmärkide poole liikumisel;
 • Korraldame tõhusa õppe- ja treeninguprotsessi;
Klubist. Mis on programm ja treeningkava, millised on iseärasused?
Kõik inimesed on erinevad, seega võivad treeneriga suhtlemise viisid, treeninguvõimalused olla erinevad. Meie treenerid on professionaalid, suure nii isikliku kui ka treeneri spordikogemusega. Arvesse võetakse õpilase kõiki iseärasusi ja soove, tema kaasatusastet ja füüsilisi võimeid.
Arvame, et:
 • Iga inimene on võimeline õppima, olenemata vanusest.
 • Igaüks suudab oma eesmärke saavutada.
 • Igal õpilasel on positiivne arengudünaamika ainult omas tempos.

Ujumise eelised 7-9-aastastele lastele

Eksperdid ütlevad, et ujuma on parem õppida lapsepõlves, kui nad on noored, on lihtsam tajuda veega seotud riske ja nad omandavad kiiresti selle tegevuse põhitõed. Eriti oluline on kogenud treener. Ideaalne koht on ujula; õppetunde saab korraldada regulaarselt, sõltumata ilmast ja aastaajast. 7-aastastele ja vanematele lastele on mitmeid ujumisõpetuse liike. Enne lapse ujumistundi viimist tasub hinnata kõiki eeliseid, tutvuda tingimustega ja tutvuda riskidega.

Ujumine on aktiivne spordiala, mida kasutatakse tervendamiseks, puhkamiseks, lõõgastumiseks ja mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele. Oluline on oskuste juurutamine juba varases lapsepõlves, see võib tulevikus päästa inimese elu. Seetõttu tuleks lastele valida kvaliteetne ujumisõpetus; 7-aastane on selle tegevuse jaoks optimaalne vanus. Kasu on järgmine:

 • - ujumine tugevdab immuunsüsteemi, parandab südame-veresoonkonna ja hingamisteede tööd, parandab kehahoiakut ja suurendab vastupidavust;
 • - kui laps on kord õppinud, ei kaota ta seda oskust isegi täiskasvanueas;
 • - aktiivne veetreening parandab lapse psühholoogilist ja emotsionaalset heaolu, mistõttu seda soovitatakse lõõgastumiseks;
 • - üldised rühmatunnid õpetavad meeskonnatööd, sisendavad vastutustunnet ja aitavad rasketes olukordades;
 • - keha koordinatsioon paraneb ja vestibulaaraparaat tugevneb.

Ujumine aitab teil vabaneda vidinatest, lõbutseda ja leida uusi sõpru; tüdrukud ja poisid naudivad meie ujulas käimist. Kogenud treenerid valivad programmid vastavalt vanuserühmale, jälgivad, et ohutusreegleid järgitaks ja on alati lastega koos. Vanemad saavad oma pisikestele treeninguid andes olla rahulikud.

Tegevuste liigid poiste ja tüdrukute basseinides

Väikelapsed armastavad tavaliselt vett ja iga kord, kui nad basseini tulevad, on see nende jaoks lõbus kogemus. Seetõttu ei muutu 8-aastaste laste ujumine koormaks, vaid seda peetakse pigem lõbusaks tegevuseks koos sõpradega, kus saab lõõgastuda ja nautida meeldivat vett. Vanemad seevastu toovad oma lapsi, et õppida teatud oskusi. Treeneri ülesanne on hoolitseda selle eest, et lapsed naudiksid tegevust ja saaksid sellest kõige rohkem kasu.

Meie ujula pakub professionaalset ujumisõpetust, 8-aastased ja vanemad sobivad mitut liiki õppetundide jaoks. Kõige sagedamini kasutatav tüüp on harrastusõpe, mis on kasulik neile, kes ei oska üldse ujuda või on algajate tasemel. Õppeprotsess algab põhitõdedest ja tutvustab teile tehnikaid ja üldisi veereegleid. Saate ületada oma veehirmu, õppida ujuma ja nautida seda protsessi.

Kogenumate ujujate jaoks on olemas ka sportlik ujumistund 9-aastastele ja vanematele lastele. See rühm on mõeldud lastele, kellel on juba mõningaid oskusi, kes tegelevad harrastus- või profispordiga ja soovivad oma oskusi parandada. See on suurepärane võimalus treenida võistlusteks või hoida end puhkuse ajal vormis. Oleme alati vastuvõtlikud individuaalsetele soovidele, mistõttu on individuaalne ujumine lastele Tallinnas nii populaarne. Treener viib ühe inimese meie ujumistundidesse, järgides spetsiaalselt selleks otstarbeks koostatud programmi. Individuaaltundides saab intensiivsust kohandada vastavalt oma eesmärkidele. Treener hoiab silma peal tulemuslikkuse muutustel ja valib tehnikaid. Üks-ühele treening on võimalus omandada kogu teadmiste ja oskuste skaala, proovida oma jõudu ja parandada tehnikat - ja seda kõike kogenud treeneri juhendamisel. On olemas ka eriline ujumistund imikutele ja erivajadustega lastele. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed basseinid, mis on väga mugavad. Kõik tingimused on loodud ka kõige väiksematele klientidele, samuti on olemas riietusruumid koos riietumis- ja kuivatamisvõimalustega. Sugulased võivad tunnis viibida. Erivajadustega lapsi treenitakse vastavalt arsti valitud programmile.

Basseinis treenimise eelised

Liikumine värskes õhus on väga rahuldust pakkuv. Mere või jõe ääres on mõnus ujuda ja seejärel päikese käes lebotada ning saada loomulikku päevitust. Aga see on rohkem lõõgastumine, kui teil on vaja ujumistunde 9-aastastele ja noorematele, siis on parem valida ujula. Esiteks on see palju ohutum. Teiseks saab õppetunde pidada aastaringselt, sõltumata ilmastikuoludest. Meie basseinid vastavad täielikult sanitaareeskirjadele. Need on suured, avarad ja sobivad kõikidele vanuseklassidele. Kasutusel on spetsiaalsed veepuhastustehnoloogiad. Ideaalne keskkond on loodud maksimaalseks jõudluseks. Vee temperatuur on optimaalne: see on kehale meeldiv, kuid mitte liiga soe, et säilitada tervist toetav mõju.

Basseinis saate valida endale sobivad ajad ja ühendada ujumise õppimisega. Meie klubi haldab 9 basseini üle linna, nii et on lihtne leida sulle lähim võimalus. Professionaalsed ujumistunnid 10-aastastele ja noorematele lastele basseinis aitavad teie last pärast rasket päeva maha laadida, leevendavad stressi ja tõstavad energiataset. Kliendid on täheldanud, et laste söögiisu paraneb, unehäired kaovad ja meeleolu paraneb pärast õppetunde..

Kuidas registreeruda ujumiseks

Üks lemmik tegevusi on ujumine algkooliealistele poistele ja tüdrukutele. Seetõttu viivad vanemad oma lapsi üha sagedamini ujumistundidesse ja on tulemustega rahul. Meie klubi pakub alati proovitundi, sõltumata valitud treeninguliigist. Seal saab hinnata tingimusi, tutvuda treeneriga ja veenduda, et olete turvaline. Seejärel moodustatakse grupp vastavalt oskuste tasemele ja toimub jõuline treening. 10-aastaste ja nooremate laste aktiivne ujumine toimub spetsiaalsetes basseinides, kus on olemas kõik ohutusmeetmed. Kõik lapsed on vees kindlad, ujuvad mitmel viisil ja tunnevad end pärast tundi suurepäraselt.

Kontaktid

Spordiklubi BARS

Reg nr: 80596461

Juriidiline aadress: Jõe tn 7-106 Tallinn Harjumaa 10151

E-post: info@barsswim.ee

Telefon: +372 6104238 (Helistage E-R 10:00-18:00)

Ujulad
 • MOOW - Ehitajate tee 114b
 • Kalev Spa - Aia 18 ( Rühmad )
 • Rocca al Mare Kool - Vabaõhumuuseumi tee 8
 • Pelgulinna Gümnaasium - Mulla 7
 • Nova Lastekeskus - Hunditubaka tee 12
 • Viimsi Spa - Randvere tee 11 ( Rühmad )
 • Pirita Top Spa - Purje 9
 • Sõle Spordikeskus - Sõle 40a
 • Adeli Ujula - Endla 4 ( Rühmad )
 • Tallinna Inglise Kolledž - Estonia pst 10
 • Elamus Spa - Akadeemia tee 30 ( Rühmad )
 • Idakeskus Sport - Punane 16