Privaatsuspoliitika ja küpsised

1. Privaatsuspoliitika

Spordiklubi bars, 80596461, on võtnud endale kohustuse kaitsta veebisaidi https://barsswim.ee (edaspidi nimetatud veebisait) külastajate privaatsust. Palun lugege meie privaatsuspoliitikat, see aitab teil mõista, kuidas me teie isikuandmeid kasutame.
Spordiklubi bars võib oma privaatsuspoliitikat igal ajal ilma ette teatamata muuta, seega kontrollige seda iga kord, kui külastate meie veebisaiti.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Kui täidate meie veebisaidil kontaktivormi, võidakse teilt paluda esitada mõni isiklik teave, näiteks
- kontaktisiku perekonna, eesnimi,
- ujuda sooviva isiku perekonnanimi, eesnimi,
- kontaktisiku telefoninumber,
- kontaktisiku e-posti aadress,
- huvipakkuva teenuse nimetus,
- muud andmed, mida te otsustate esitada.
Veebisait kogub ja töötleb ka internetistatistika teenuste küpsiseid, näiteks Yandex Metrika ja Google Analytics.

2. Küpsised

Küpsis on väike osa andmeid või sõnumeid, mis saadetakse organisatsiooni veebiserverist teie veebibrauserisse ja salvestatakse seejärel teie kõvakettale. Küpsised ei saa lugeda andmeid teie kõvakettalt ega teiste veebisaitide loodud küpsistest ning need ei kahjusta teie süsteemi. Küpsised koguvad andmeid, mis ei võimalda veebisaidi külastajat isiklikult tuvastada.
Küpsiste kasutamine on enamiku veebisaitide puhul tavapärane protseduur, kuid te saate oma brauseri seadetes määrata, kas keelduda küpsiste kasutamisest või hoiatada teid küpsiste saatmise korral.
Veebibrauserid võimaldavad teil kontrollida teie kõvakettale salvestatud küpsiseid veebibrauseri seadete kaudu. Lisateavet küpsiste kohta, sealhulgas selle kohta, millised küpsised on seatud ning kuidas neid hallata ja kustutada, leiate veebilehelt http://www.allaboutcookies.org. Kui otsustate meie küpsistega mitte nõustuda, ei pruugi mõned meie veebisaidi funktsioonid töötada nii hästi, nagu me kavatsesime.

3. Kuidas me kasutame isikuandmeid?

Spordiklubi bars, 80596461, kasutab veebisaidi külastajate isikuandmeid selleks, et
• vastata veebisaidi kaudu esitatud päringule,
• edastada teavet,
• ärilise koostöö käigus kirjavahetust pidada,
• osutada teenust.
Spordiklubi bars, 80596461, kasutab küpsiseid, et jälgida meie veebisaidi toimimist ja parandada kasutajakogemust. Spordiklubi bars võib kasutada isikuandmeid veebilehe külastajate demograafiliste andmete, huvide ja käitumise uurimiseks, et paremini mõista külastajate vajadusi. Need uuringud koostatakse koondatud ja anonüümsete andmete põhjal, mis ei võimalda veebisaidi külastajat tuvastada.

Kellele me võime isikuandmeid avaldada?

Veebilehe külastajate isikuandmetega tegelevad Spordiklubi barsi töötajad. Meie poliitika näeb ette andmete edastamist kolmandatele isikutele, kui
• andmete edastamine on vajalik meie äritegevuse teostamiseks ja teie päringu täitmiseks (näiteks kui me tellime teenuseid väljast või teised inimesed töötlevad andmeid meie eest);
- edastamine on seadusega nõutav (nt kohtukutse, läbiotsimismääruse või muu õigusliku menetluse alusel).
Kõigil muudel juhtudel on veebilehe külastajate isikuandmed
- ei edastata kolmandatele isikutele,
- ei rendita,
- ei kasutata muudel kui eespool nimetatud eesmärkidel.
- paluda lõpetada isikuandmete kasutamine otseturunduse eesmärgil,
- teatada, et käesoleva privaatsuspoliitika sätteid ei järgita, siis võtke palun ühendust Spordiklubi barsi esindajaga e-posti aadressil info@barsswim.ee.

4. Turvalisu

Kahjuks ei saa ühtegi andmeedastust Interneti või muu võrgu kaudu pidada 100% turvaliseks, kuid me võtame asjakohaseid meetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid.

5. Kontaktid

Kui soovite
• küsida teavet isikuandmete kohta,
• teatada ebatäpsustest isikuandmetes,
• küsida, kuidas isikuandmeid kasutatakse
E-posti aadress: info@barsswim.ee Kehtiv versioon privaatsuspoliitikast ja küpsistest on saadaval veebis sellel lingil.